Cami Halısı  21 adet ürün var.

Cami Halısı

Cami ve mescit halıları için yapacağınız seçimin doğrulğundan emin olmak istiyorsanız öncelikle caminizin yada mescidin dış görünüşünü ve içindeki atmosferi kafanızda canlandırmanız gerekmektedir.Bunu düşünürken de aynı zamanda cami duvarları konusunda da düşünmelisiniz. Cami duvarınızın mevcut rengi kalacak mı? Yoksa bu renk değişecek mi? Eski ...

Cami ve mescit halıları için yapacağınız seçimin doğrulğundan emin olmak istiyorsanız öncelikle caminizin yada mescidin dış görünüşünü ve içindeki atmosferi kafanızda canlandırmanız gerekmektedir.Bunu düşünürken de aynı zamanda cami duvarları konusunda da düşünmelisiniz. Cami duvarınızın mevcut rengi kalacak mı? Yoksa bu renk değişecek mi? Eski renge göre veya yeni boyayacağınız cami duvarı rengine göre cami halısını,mosque carpet seçmek sizin için kesinlikle avantaj olacaktır. Desenler konusunda karar vermek için yine caminin iç ortamını düşünmeniz iyi olacaktır. İpilik türüne göre 4 çeşit cami halısı bulunmaktadır. Yün Cami Halısı, Akrilik Cami Halısı, Polyamid Cami Halısı ve Polipropilen Cami Halısı. Üzerindeki desenlere göre de cami halıları çeşitlendirilebilir. Seccadeli cami halısı, göbekli cami halısı, saflı cami halısı gibi...

Daha Fazla

Alt kategoriler

Akrilik Cami Halısı

Akrilik iplik, yüne en çok benzeyen iplik türüdür. Parlak ve canlı renkleriyle estetik açıdan daha iyi görünüm sağlar. Akrilik Cami Halısı, yün cami halısına göre daha ucuzdur. Diğer halı türlerine göre keçelenmeye ve aşınmalara daha dayanıklıdır. Diz izi bırakmaz.

Polipropilen Cami Halısı

Cami halısı fiyatları içerisinde en uygun fiyatlar polipropilen halılarda bulunur. Polipropilen halı oluşan lekeleri hemen temizler. Bu iş için ekstra uğraşmaya ihtiyaç duyulmaz. Ancak cami halısı aynı zamanda da kolay leke tutar. Bu durum da pek istenmeyen bir durumdur. Çabuk leke tutan bu halıların parlak bir görüntü sunması da söz konusu değildir.

Polyamid Cami Halısı

Polyamid Cami Halıları,

Akustik, 30 db Ses Emici. Tüy dökmez, Isı Yalıtımlı, Keçe Tabanlı, Koku Yapmaz, Alev almaz -Tutuşmaz. Antistatik, Antibakteriyel, Antialerjik. Diz İzi Yapmaz, Hav Bırakmaz, Yerden Isıtmaya Uygundur. Leke Tutmaz, Kolay Temizlenir.

Yün Cami Halısı

Yapaylıktan uzak, doğal bir tekstil ürünü olan Yün Cami Halıları, sağlıklı olmakla beraber uzun ömürlüdür. Öyle ki binlerce yıl kendini çok iyi muhafaza edebilir.

sayfa başına
0 Yorum(lar)
ÖZEL 2500 GR POLYAMİD CAMİ HALISI, ALEV ALMAYAN ÖZELLİĞİ VE KENDİNDEN KEÇELİ DOKUMASIYLA MESCİTLERDE İDEALDİR.
85,00 TL 106,25 TL -20%
İndirimli !
0 Yorum(lar)
Camilerde,mescitlerde,kır gezilerinde,pikniklerde,plaj ve turistik tesislerde rahatlıkla kullanılabilecek zemin malzemesidir.1,80 x 2,70 ebatındadır.Suyla kolayca temizlenebilir.
32,50 TL 43,33 TL -25%
İndirimli !
0 Yorum(lar)
Dokuma Cami Halısı Mescit ve yurtlar için ideal dokuma cami halısı mavi ve turkuaz renkleriyle cami halısı satış merkezimizdedir.
50,00 TL
0 Yorum(lar)
SPOT AKRİLİK Cami Halısı 3,500 gr. ağırlığında 13 mm hav yüksekliğinde Çok kaliteli akrilik cami halısıdır. 
97,50 TL
0 Yorum(lar)
2.900 gr/m² ağırlığında  kaliteli Dokuma Cami Halısı, Kırmızı, yeşil, turkuaz renklerinde cami halısı, saflı ve safsız cami halısı modelleriyle en ekonomik fiyata kaliteli cami halıları sunar. HEMEN TESLİM !!
55,00 TL
Gösterilen 13 - 21 ile 21 arasındaki öğeler