Çim Halı  18 adet ürün var.

Çim Halı

Dekorasyon amaçlı kullanılan çim halılar kullanılan ortama sıcaklık katar. %100 YERLİ imalattır. Ürünlerimiz 1.kalitedir. Altı kapalı bir üründür. Dış mekanlarda kullanılır.

sayfa başına
0 Yorum(lar)
9 mm Çim Halı ; İşyeri Önü, Ofis Önü veya Bahçe Dekorasyonlarında çim halı görünümünü arayanlar için sık dokusuyla mükemmel çözümler sunar. Adet = M² BU KAMPANYA 3D 'Lİ MAİL ORDERLA GEÇERLİDİR.
23,50 TL
0 Yorum(lar)
Nurteks 11 mm Çim Halı Serisi; Ucuz Nurteks 11 mm Çim Halı Sizin ihtiyacınız olan en uygun kalınlıkta Çim Halı çözümlerini Çim Halı Sektörününün Lideri Nurteks Çim Halı ile hizmetinize sunmaktadır. Adet = M² BU KAMPANYA 3D 'Lİ MAİL ORDERLA GEÇERLİDİR.
24,00 TL
0 Yorum(lar)
Soft Çim Halı,  Gerçek çim Halı görüntüsünde drenajlı bir üründür.  Kaliteyi ekonomik Fiyata Alın.  adet = m² BU KAMPANYA 3D 'Lİ MAİL ORDERLA GEÇERLİDİR.
48,00 TL
0 Yorum(lar)
Avrupa'da ithal 40 mm Cannes Dolgusuz Çim Halı; Yumuşak dokulu,rengi solmayan ve dranajlı yapıda özel çim halıdır. Adet = M² BU KAMPANYA 3D 'Lİ MAİL ORDERLA GEÇERLİDİR.
67,50 TL
0 Yorum(lar)
Yakamoz 50 mm Dolgusuz Çim Halı,  Sınıfının En İyi Çim Halı Ürünlerindendir. Yumuşak ve Sık Dokusuyla Çim Halı Komforunu Size Yaşatır. Drenajlı ve Renk Solmama Özelliğiyle Çok Uzun Yıllar Kullanabilirsiniz.   BU KAMPANYA 3D 'Lİ MAİL ORDERLA GEÇERLİDİR.
95,00 TL
0 Yorum(lar)
 Kıvırcık Çim Halı Serisi; 6 mm ve 9 mm Kıvırcık Çim Halı Modelleri Spot Fiyatına İşyeri Önü, Bahçe, Çocuk Bahçesi, Oyun Parkı gibi alanların dekorasyonu için ideal çözümler sunar. Adet = M²
39,50 TL
0 Yorum(lar)
Mavi Çim Halı ; oto galeri,  işyeri önü, ofis önü, bahçe dekorasyonu, özel davet ve açılışlarda dekorasyonunuz için spot fiyatına, en ucuza kaliteli çözümler sunar. Adet = M²
22,50 TL
0 Yorum(lar)
Kırmızı Çim Halı ; oto galeri,  işyeri önü, ofis önü, bahçe dekorasyonu, özel davet ve açılışlarda dekorasyonunuz için spot fiyatına, en ucuza kaliteli çözümler sunar. adet = m²
22,50 TL
0 Yorum(lar)
 İthal Rulo Çim Duvar   Çim Çit, dekoratif çim çit ihtiyacınızı çim çit rulo olarak, spot çim çit, toptan çim çit fiyatına çim çit satış ve uygulama merkezimizden temin edebilirsiniz. 
45,00 TL
0 Yorum(lar)
BEYAZ 10 MM İTHAL ÇİM HALI, Çim Halı'da beyaz renk isteyenler için en ekonomik ithal üründür. Adet = M²
30,00 TL
0 Yorum(lar)
SİYAH 10 MM İTHAL ÇİM HALI, Çim Halı'da SİYAH renk isteyenler için en ekonomik ithal üründür. Adet = M²
30,00 TL
0 Yorum(lar)
GRİ 10 MM İTHAL ÇİM HALI, Çim Halı'da GRİ renk isteyenler için en ekonomik ithal üründür. Adet = M²
30,00 TL
Gösterilen 1 - 12 ile 18 arasındaki öğeler