Laminat Parke  22 adet ürün var.

Laminat Parke
sayfa başına
0 Yorum(lar)
Parkelam Platinum 10 mm Laminat Parke, 32 sınıf yoğun trafiğe uygun laminat parkedir. Çamsan Platinium 10 mm 32. sınıf parke  ile yerli ürün kalitesini en ucuza alın. adet = m²
41,75 TL
0 Yorum(lar)
Ev dekorasyonunda Floorpan kalitesiyle dekoratitif ve şık görünümler sağlayın. adet = m²
32,00 TL
0 Yorum(lar)
Laminat Parke lideri olan Çamsan ile evinizi güvenerek dekore edin. adet = m²
30,00 TL
0 Yorum(lar)
Laminant parkede Yıldız parkenin Vario Click serisi ile 31.sınıf 8 mm parke ucuza, spot fiyatına Vario laminant parke satış merkezimizde. adet = m²
30,25 TL
0 Yorum(lar)
Classen Trend 4V Serisi; Eğik açıyla, V şeklinde kesilmiş kenarlar Parkenin 4 kenarının çizgilerini belirginleştirerek zeminde 3 Boyutlu Görsel Efekt yaratarak doğallık sağlar. adet = m² BU KAMPANYA 3D 'Lİ MAİL ORDERLA GEÇERLİDİR.
50,00 TL
0 Yorum(lar)
Yıldız Terra Click Laminant Parke, Parkede Sağlamlığı ve Dayanıklılığı Forfloor farkıyla Ev ve İşyerlerinize taşıyor. adet = m²
28,75 TL
0 Yorum(lar)
Classen Tradition Serisi; Bu seri özel kilit sistemi sayesinde yukarıdan rutubet veya su sızmasını engeller. V şeklinde kesilmiş kenarlarıyla doğal bir görünüm sağlar. adet = m² BU KAMPANYA 3D 'Lİ MAİL ORDERLA GEÇERLİDİR.
67,50 TL
0 Yorum(lar)
Classen Natura 4V Serisi; Elinizle dokunduğunuzda Parkede gerçek Ağaç derinliğini hissedebileceğiniz görünüm kazandırılmıştır. adet = m² BU KAMPANYA 3D 'Lİ MAİL ORDERLA GEÇERLİDİR. ,
57,50 TL
0 Yorum(lar)
Classen Dynamic Serisi; Elde Raspalanmış Ağaç Efekti, Laminant Parkenizi Ağaç Parkeden ayırt edemeyeceğiniz rendelenmiş ve eskitilmiş Ağaç görünümü vererek zemine doğallık katar. adet = m² BU KAMPANYA 3D 'Lİ MAİL ORDERLA GEÇERLİDİR.
67,50 TL
0 Yorum(lar)
Classen Discovery Serisi; Kansorejen madde içermez. Üst yüzeyindeki Premium Kaplama sayesinde aşınmaya karşı dirençlidir. adet = m² BU KAMPANYA 3D 'Lİ MAİL ORDERLA GEÇERLİDİR.
77,50 TL
0 Yorum(lar)
Classen Modern Art Serisi; Elinizle dokunduğunuzda Parkede gerçek Ağaç derinliğini hissedebileceğiniz görünüm kazandırılmıştır. adet = m² BU KAMPANYA 3D 'Lİ MAİL ORDERLA GEÇERLİDİR.
57,50 TL
0 Yorum(lar)
Classen Premium World Serisi; Elde Raspalanmış Ağaç Efekti, Laminant Parkenizi Ağaç Parkeden ayırt edemeyeceğiniz rendelenmiş ve eskitilmiş Ağaç görünümü vererek zemine doğallık katar. adet = m² BU KAMPANYA 3D 'Lİ MAİL ORDERLA GEÇERLİDİR.
62,50 TL
Gösterilen 1 - 12 ile 22 arasındaki öğeler