Laminat Parke  21 adet ürün var.

Laminat Parke

Parke, yer döşemelerinde kullanılan bir kaplama türüdür. Doğal bir malzeme olması nedeni ile parke zemin kaplamaları yapı işlerinde yoğun olarak kullanılmaktadır.

sayfa başına
0 Yorum(lar)
Parkelam Platinum 10 mm Laminat Parke, 32 sınıf yoğun trafiğe uygun laminat parkedir. Çamsan Platinium 10 mm 32. sınıf parke  ile yerli ürün kalitesini en ucuza alın. adet = m²
47,00 TL
0 Yorum(lar)
Classen Trend 4V Serisi; Eğik açıyla, V şeklinde kesilmiş kenarlar Parkenin 4 kenarının çizgilerini belirginleştirerek zeminde 3 Boyutlu Görsel Efekt yaratarak doğallık sağlar. adet = m² BU KAMPANYA 3D 'Lİ MAİL ORDERLA GEÇERLİDİR.
50,00 TL
0 Yorum(lar)
Yıldız Terra Click Laminant Parke, Parkede Sağlamlığı ve Dayanıklılığı Forfloor farkıyla Ev ve İşyerlerinize taşıyor.adet = m²
28,75 TL
0 Yorum(lar)
Classen Tradition Serisi; Bu seri özel kilit sistemi sayesinde yukarıdan rutubet veya su sızmasını engeller. V şeklinde kesilmiş kenarlarıyla doğal bir görünüm sağlar. adet = m² BU KAMPANYA 3D 'Lİ MAİL ORDERLA GEÇERLİDİR.
67,50 TL
0 Yorum(lar)
Classen Natura 4V Serisi; Elinizle dokunduğunuzda Parkede gerçek Ağaç derinliğini hissedebileceğiniz görünüm kazandırılmıştır. adet = m² BU KAMPANYA 3D 'Lİ MAİL ORDERLA GEÇERLİDİR.,
65,00 TL
0 Yorum(lar)
Classen Dynamic Serisi; Elde Raspalanmış Ağaç Efekti, Laminant Parkenizi Ağaç Parkeden ayırt edemeyeceğiniz rendelenmiş ve eskitilmiş Ağaç görünümü vererek zemine doğallık katar. adet = m² BU KAMPANYA 3D 'Lİ MAİL ORDERLA GEÇERLİDİR.
67,50 TL
0 Yorum(lar)
Classen Discovery Serisi; Kansorejen madde içermez. Üst yüzeyindeki Premium Kaplama sayesinde aşınmaya karşı dirençlidir. adet = m² BU KAMPANYA 3D 'Lİ MAİL ORDERLA GEÇERLİDİR.
77,50 TL
0 Yorum(lar)
Classen Modern Art Serisi; Elinizle dokunduğunuzda Parkede gerçek Ağaç derinliğini hissedebileceğiniz görünüm kazandırılmıştır. adet = m² BU KAMPANYA 3D 'Lİ MAİL ORDERLA GEÇERLİDİR.
57,50 TL
0 Yorum(lar)
Classen Premium World Serisi; Elde Raspalanmış Ağaç Efekti, Laminant Parkenizi Ağaç Parkeden ayırt edemeyeceğiniz rendelenmiş ve eskitilmiş Ağaç görünümü vererek zemine doğallık katar. adet = m² BU KAMPANYA 3D 'Lİ MAİL ORDERLA GEÇERLİDİR.
62,50 TL
0 Yorum(lar)
Classen New Dynamic Serisi, 3 Boyutlu görüntüsü ve 4 kenarı derzli yapısı ile ev ve işyerlerinize modern bir hava katar. adet = m² BU KAMPANYA 3D 'Lİ MAİL ORDERLA GEÇERLİDİR.
67,50 TL
Gösterilen 1 - 12 ile 21 arasındaki öğeler