PVC Zemin  53 adet ürün var.

PVC Zemin

PVC zemin kaplama, özellikle “dayanıklılık” ile ön plana çıkmaktadır. Bu nedenle oldukça fazla talep edilen bir yer kaplama modelidir. Forfloor olarak PVC zemin kaplama modellerini sizlere sunarken aynı zamanda; zamanında teslimat, güçlü teknik destek ve uygun fiyat seçeneklerini de sunmaktadır.

sayfa başına
0 Yorum(lar)
Serfloor Pvc özel renkleriyle evlerinizin ve ofislerinizin zeminlerine en uygun çözümleri sunar. adet = m²
19,00 TL
0 Yorum(lar)
 Tarkettin Heterojen PVC  serisinden Acczent Classic 40 Moda ,  hijyen gerektiren hastane,okul,kuaför salonları, trafiğin yoğun olduğu mağazalar gibi mekanlarda sizin için koruma sağlar. adet = m² BU KAMPANYA 3D 'Lİ MAİL ORDERLA GEÇERLİDİR.
40,00 TL
0 Yorum(lar)
 Tarkettin Heterojen PVC  serisinden Acczent Excellence 70 Topaz ,  hijyen gerektiren hastane,okul,kuaför salonları, trafiğin yoğun olduğu mağazalar gibi mekanlarda sizin için koruma sağlar. adet = m² BU KAMPANYA 3D 'Lİ MAİL ORDERLA GEÇERLİDİR.
48,00 TL
0 Yorum(lar)
 Tarkettin Heterojen PVC  serisinden Design Exclusive 260 ,  hijyen gerektiren hastane,okul,kuaför salonları, trafiğin yoğun olduğu mağazalar gibi mekanlarda sizin için koruma sağlar. adet = m² BU KAMPANYA 3D 'Lİ MAİL ORDERLA GEÇERLİDİR.
38,00 TL
0 Yorum(lar)
 Tarkettin Heterojen PVC  serisinden Acczent Design Exclusive 300 ,  hijyen gerektiren hastane,okul,kuaför salonları, trafiğin yoğun olduğu mağazalar gibi mekanlarda sizin için koruma sağlar. adet = m² BU KAMPANYA 3D 'Lİ MAİL ORDERLA GEÇERLİDİR.
39,00 TL
0 Yorum(lar)
Dekoratif Pvc Kaplama, ev ve ofisler için üretilmiş ekonomik pvc zemin kaplamadır. Temizlemesi kolay en ekonomik zemin kaplamalarından biridir. Adet=M²
22,00 TL
0 Yorum(lar)
Dekoratif sahne ve görsel uygulamalar için ideal bir zemin kaplama üründür.
30,00 TL
0 Yorum(lar)
Dekoratif sahne ve görsel uygulamalar için ideal bir zemin kaplama üründür. Adet=M²
30,00 TL
0 Yorum(lar)
BEAUFLOOR DURO HETOROJEN PVC KAPLAMA, Yoğun trafik olan zeminler için ideal bir üründür. Adet=M²
43,50 TL
0 Yorum(lar)
EXCLUSİVE NEXUS HOMOJEN PVC KAPLAMA, Hastahane gibi yoğun trafik zeminlerinde uygundur. 2 mm  lik Homojen yapısıyla cilalandığında ilk günkü parlaklığıyla yıllarca kullanılacak pvc kaplama ürünüdür. Adet=M²
58,00 TL
0 Yorum(lar)
BEAUFLOOR DENSO AKUSTİK PVC KAPLAMA, 3,5 mm kalınlığında ses emici özellikli yoğun trafik pvc ürünüdür. Adet=M²
56,00 TL
0 Yorum(lar)
NEO SAGA BEEFLOOR HETEROJEN PVC KAPLAMA , T sınıfı heterojen zemin kaplamasıdır. %100 saf plastikleştirilmiş vinylden oluşan aşınmazlık tabakasıyla en yüksek düzeyde aşınma mukavemeti sağlar.Çizilme ve lekelere karşı dirençlidir.Hastahaneler,klinikler,okullar,kültür merkezleri,ofisler,resmi daireler,hava alanları ve üretim tesisleri gibi yoğun ticari...
45,50 TL
Gösterilen 1 - 12 ile 53 arasındaki öğeler